Учасники ДОПАРЛАМЕНТСЬКОЇ УЗГОДЖУВАЛЬНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ сил патріотів (ДУКСП) зможуть брати в ній участь у  трьох форматах:

– телеконференція – виступи її учасників у телепрограмах циклу «Телеконференція, веб-конференція»;  призначте  Ваше інтерв’ю (виступ),  участь у ток-шоу,  узгодивши  місце, день та час  з журналістами продакшн-студії за телефонами: 22-111-27 (у Києві), 050 1495202, 096 6835215, 093 4650475;  тим, хто мешкає за межами Києва, можна буде брати участь у телеконференціях скайпом;

– веб-конференція –  участь у конференції на цьому сайті шляхом  активної участі в обговоренні усіх питань порядку денного конференції;

– проведення загальних зборів (чи конгресу, чи з’їзду, чи віче) у Києві (дату проведення буде визначено усіма учасниками за підсумками телеконференції і веб-конференції).

Учасники допарламентської узгоджувальної конференції укладають угоду  щодо покладання на  “Інститут політичного управління”, ГО деяких організаційних завдань, суть яких визначена в опублікованому поблічному договорі (оферті). Угода вважається укладеною за умови публічного приєднання до неї тут. Приєднаною може бути особа, що зареєстрована учасником КОНФЕРЕНЦІЇ.

Також розгляньте зміст порядку денного конференції, пропонований «Інститутом політичного управління», ГО  (курсуючи за посиланнями);  внесіть доповнення, зміни або опублікуйте власну редакцію запропонованої теми.

  1. Про ознаки та фактори, які ведуть до об’єднання демократичних, національно-патріотичних сил для проведення політичних заходів, спрямованих на витіснення корумпованих політичних партій з Верховної ради України на найближчих виборах до Верховної ради України.
  2.  Зміна парадигми взаємодії України з НАТО.
    2.1. Оцінка відповідності міста/регіону/міністерства/галузі України критеріям приєднання до ЄС.
  3.  Всенародний праймеріз об’єднаних демократичних, національно-патріотичних сил, як основа для подолання розбіжностей при формуванні єдиного виборчого списку.
  4.  Про дату проведення  загальних зборів (конгресу, з’їзду, віче) демократичних, національно-патріотичних  сил для організації політичних заходів, спрямованих на витіснення корумпованих політичних партій з Верховної ради України на найближчих виборах до Верховної ради України.
  5. Про загально-українську акцію громадянської непокори, як метода впливу для проведення дострокових виборів до усіх гілок влади – законодавчої, виконавчої, судової та для формування нового українського істеблішменту.
  6. Про заходи, спрямовані на витіснення олігархату, їх посіпак, корумпованих політичних партій та інших антиукраїнських субєктів з Верховної ради України на найближчих виборах до Верховної ради України, а також про формування команди та закріплення за політиками  та політичними партіями територій боротьби з олігархами та корумпованими парламентськими суб’єктами.
  7. Про участь у допарламентській узгоджувальній конференції.

Внесіть доповнення, зміни або опублікуйте власну редакцію запропонованих тем порядку денного ДУКСП   на цьому  сайті тут: «Додати доповідь, зміни, власну редакцію порядку денного чи іншого запропонованого контенту».

Леонід Харченко.