Секретаріат конференції. Контакти

Забезпечення організації діяльності штабу виборчої кампанії політиків-патріотів та патріотичних політичних партій – це той універсальний метод, яким користується колектив Інституту політичного управління для досягнення перемог.

Українцям потрібно налаштовуватися на цивілізаційні змагання.

Багатовікова імперська агресія та імперські посіпаки винищували серед українців дух протистояння злу, мракобіссю. Це нам потрібно пам’ятати з дня усвідомлення себе українцем і до останніх своїх днів.

Потрібно щоденно пам’ятати і те, що світлий образ українця живий, і лише завдяки тим, хто національно-визвольну боротьбу не припинив.

Потрібно щоденно пам’ятати, що змагання з імперськими зазіханнями не припиняться, допоки імперії будуть існувати. Імперії завжди агресивні. І нам потрібно вчитися давати відсіч агресорам.

Але окрім збройних зазіхань на українську цивілізацію, вороги користуються ще іншими методами — ведеться щохвилинна інформаційна війна.

Протягом віків до нашої цивілізації проникали інородці, які весь час паразитували в Україні як глисти у тілі, починаючи з древніх ашкеназів та хозарів і закінчуючи росіянами на Донбасі, в Придністров’ї і в Криму. І зараз продовжується таке засилля під різними личинами.

З інших країн до нас і зараз проникають усілякі засланці, провокатори, наймані агенти. Вони тихенько приживаються, а потім втручаються в управління країною: політичне, економічне, медичне, освітнє. На ідеологічному рівні весь час за нагоди знищують спогади про українську цивілізацію, самоідентифікацію, мову, організацію управління країною, про традиції прийняття рішень. І таким агресорам потрібно вчитися давати відсіч.

Проте найзавзятіші шкідники для України — це українські посіпаки, запроданці, які працюють в угоду агресорові, живучи за його кошт. Симон Петлюра недарма писав: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”. Цей агресор найпідступніший. Його спочатку важко виявити, а ще важче потім знищувати. Бо рядиться він у личину свого, українця, лишень, бачите, з іншими ідеологічними поглядами. А те, що за цими поглядами стоїть імперський інтерес, то про це вони приховують інформацію. Такому агресору, який уже заліз до нас на територію, навчитися давати відсіч найважче. Але мусимо. Якщо хочемо вижити.

Ми повинні навчитися бути конкурентоздатними. Повинні бути кваліфікованими політичними менеджерами, щоб витіснити із посадових місць управління країною злісних шкідників для України.

Інститут політичного управління вважає  за честь прийняти естафету у боротьбі за визволення української політичної нації від агресорів відкритих і прихованих. І приймаємо її, у чому й присягаємося, розуміючи, що найважливішим завданням на першому етапі цієї боротьби буде забезпечення консолідації усіх демократичних, національно-патріотичних політичних сил.

Своїм базовим завданням консультативна група Інституту політичного управління вважає надання політичних консультацій політикам-патріотам.

Універсальним методом, яким користується  колектив Інституту політичного управління для досягнення перемог – це забезпечення організації діяльності штабу виборчої кампанії політиків-патріотів та патріотичних політичних партій.

Вікторія Сорока

Леонід Харченко

Сергій Замілюхін

Юрій Копанчук

Юрій Душко

Валентин Дмитренко

Олександр Негребецький

Іван Галенко

Артур Приходько

Оксана Горкуша

Євген Храбров 

Валентин Петраченков

Телефони: 22-111-27 (у Києві), моб. +380 93 4650475.

E-mail: politinstitut@harchenko.com.ua

               politicalmanagement@ukr.net

               institutpolitic@gmail.com