Про соціологічні дослідження на сторінках цього веб-ресурсу

На веб-порталі https:///harchenko.com.ua громадяни можуть продемонструвати своє  ставлення до політиків,  даючи, оцінку їх діяльності, окремим діям, висловлюванням, ідеології тощо шляхом електронного голосування «ЗА» чи «ПРОТИ» кожного з них.

Поточні етапи роботи веб-порталу https://harchenko.com.ua :

1. Визначення поточних рейтингів народних депутатів Верховної ради України VIII та майбутніх скликань.

2. Визначення поточних рейтингів членів Кабінету міністрів України .

3. Визначення поточного рейтингу Президента України.

4. Визначення поточних рейтингів суддів (у стадії веб-розробки).

5. Визначення поточних рейтингів депутатів Київміськради (у стадії веб-розробки).

6. Визначення поточного рейтингу київського міського голови.

7. Визначення поточних рейтингів органів виконавчої влади (у стадії веб-розробки).

Голосування по учасникам дослідження здійснюється шляхом відмітки виборцем кнопок з позначками «ЗА» чи «ПРОТИ»   навпроти даних депутатів/держслужбовців/суддів (у відповідній депутату/держслужбовцю/судді вкладці сторінки <СОЦІОЛОГІЧНІ ОПИТУВАННЯ, РЕЙТИНГИ>) як у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі, так і  по мажоритарним виборчим округам, і щодо держслужбовців та суддів.   Надання свого голосу депутату/держслужбовцю/судді голосуючий може відмінити у будь-якому випадку і у будь-який час, натиснувши повторно кнопку з відповідними позначками.

Кількість голосів буде свідчити про рівень підтримки того чи іншого депутата, чи Президента України, чи судді та інших. Голосування у цьому проекті є відкритим, поіменним (участь беруть облікові записи громадян,  зареєстрованих на сайті) – прийшов час відкритих та відвертих дій, для балаклав є інші застосування – прилюдні рішення є ознакою вільних людей. Тому аккаунти, що не приведені у відповідність до принципу відкритості протягом одного тижня, адміністратором проекту будуть заблоковані.

Для соціологічних опитувань депутатів/держслужбовців/суддів на цей веб-ресурс  вносить ГО «Інститут політичного управління».

Леонід Харченко.